Březen 2009

Amanda-shoot 3.0

30. března 2009 v 14:40 Photoshooty

Zdroj:

Diplomek od Anet

30. března 2009 v 14:38 Moje diplomy a ceny
nadhera

Diplomek od TereSZky

29. března 2009 v 16:25 Moje diplomy a ceny
dikesik...je nadherny

Reťazák 1.8

28. března 2009 v 19:33 Reťazáky
Sedm věcí, které máš v tašce:
× mobil
× peňaženku
× make-up
× klúče
× lesk na pery
× kefu
× voňavku
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:

Niečo o hercoch zo serialu Kyle XY

23. března 2009 v 19:55 Filmy
Matt Dallas
Obrázok Celé meno: Matthew Joseph Dallas
Dátum narodenia: 21.10.1982
Miesto narodenia: Phoenix,Arizone,USA
Znamenie: Váhy
Výška: 1.83m
Matt je najstarším a 3 mladšie bratia. Už od 12 rokov veku, Matt chcel stať hercom. Po maturite na strednej škole, keď mu bolo 18 rokov, sa presťahoval do Los Angeles. Matt má svoje veľké prestávke po 5 rokov v LA, keď dostal hlavnú úlohu ako Kyle od Kyle XY. Vo voľnom čase Matt to rád chodiť na filmy, camping, lyže...Mileyin odkaz

7. března 2009 v 9:55 Miley
Hádejte Co? Nakonec jsem dostala celý den volno! Ano správě....celý den! Nemohla jsem tomu uvěřit. Bylo to pěkné...Spala jsem a když jsem vstala, můj tatínek mě zavolal k snídani! (dobře, bylo 10 hodin ale byla to pro nás snídaně). Pak jsem šla ven, a bylo velice teplo a slunečno tak jsem myslela že by nemuselo být tak špatné zajít na pláž. Takže já, moji rodiče, Brandi, Justin a Noah jsme si udělali skvělý den v Malibu, bylo to skvělé. Večer jsem byla s celou rodinou na bowlingu.

Nikdy jsme nedělali věci tak jako dělají všichni dohromady. Táta mě porazil...dokonce i Brandi. O to zábavnější to bylo že jsem porazila Noah =) Poslední věc, chci vás informovat co mě čeká příští týden! Jedu na své úplně první rozhlasové turné. Budu v San Franciscu, Atlantě, Chicagu a několik dalších místech. Budu mít toho hodně, ale bude to vzrušující. Jen já a moji dva kytarysti Stacy a Jamie. Mezi tím bude můj táta a Brandi budou také v rádiu a propagovat novou píseń Back To Tenessee kterou nazpíval táta, objeví se ve filmu Hannah Montana.


ZD-kreciiik.blog.cz

Jogging in Toluca Lake

1. března 2009 v 15:31 Miley

free image host free image host free image host free image host free image host

ZD- iheartmiley.blog.cz

Emily-shot 8

1. března 2009 v 15:29 Emily Osment

ZD- my sb star-hay.blog.cz

KYLE XY-o čom to je+herci

1. března 2009 v 14:51 Filmy
Jedného dňa sa asi 16-ročný chlapec (Matt Dallas) zobudil úplne nahý uprostred lesa neďaleko Seattlu (štát Washington). Nedokázal si spomenúť vôbec na nič, dokonca nevedel ani hovoriť! Keďže jeho nahota medzi obyvateľmi Seattlu vyvolala nielen veľký rozruch, ale i vlnu nevôle, zavreli ho kompetentní do miestnej polepšovne. Psychologičke Nicole Tragerovej (Marguerite MacIntyre), ktorej tento nezvyčajný prípad pridelili, sa ho uľútilo a rozhodla sa vziať ho k sebe domov. Nuž a keďže sa naozaj pomerne ťažko hľadá cesta k niekomu, koho oslovujete len neosobným "hej ty" alebo vôbec, vybrala mu Nicole i meno - Kyle, po bratovi riaditeľa polepšovne.

čitaj cely članok